O nás

Ing. Pavel Kříž

IČO: 66006376

Nejsem plátce DPH

  • Vedení účetnictví, činnost účetního poradenství
  • Ekonomicko organizační poradenství

Vedením účetnictví malých a středních firem, živnostníků a OSVČ se zabývám již od roku 1996. Upřednostňuji osobní přístup a odpovědnost při jednání se zákazníky, účetní a daňové doklady osobně přebírám a odevzdávám spolu se zaúčtováním a účetními sestavami. Další výhodou je, že zajišťuji komplexní účetní servis, tj. zpracování účetnictví a mzdové agendy až po daňová přiznání a roční účetní závěrky. Dle dohody osobně zastupuji klienty při jednání na úřadech, zejména při prováděných kontrolách finančním úřadem, správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.

Při vedení účetnictví a daňové evidence vyžaduji od zákazníků minimální časovou náročnost. Doklady nepotřebuji speciálně třídit, pouze si je v dohodnutém termínu přeberu a zase uspořádané a zaúčtované se všemi náležitostmi založím zpět. Po dohodě zajišťuji i archivaci dokladů. V případě používání ekonomického a účetního systému „POHODA“ je možnost přenosu účetních dat a dokladů pomocí internetu.

Vyzkoušejte: Další odkazy / aivision / klimatizace / plastové jímky / garážová vrata / primalex / seo optimalizace pro vyhledávače / wellness víkend / psychotesty / Partneři